A Woman Is No Man

angielski
HarperCollins
angielski
literatura piękna

Przygnębiająca rzeczywistość, w której kobieta rodzi się bez głosu.

A woman is no man to historia kilku pokoleń kobiet, które wyemigrowały z Palestyny do Nowego Jorku, ale ich życie nie zmieniło się ani odrobinę. Narracja prowadzona jest z trzech perspektyw - nastoletniej Deyi w roku 2008, a także jej matki i babki w latach 90. Mimo upływu lat, rola kobiety w...

Piękna wzruszjąca historia napisana łatwym i przyjemnym jezykiem

Bardzo dobra, wciągająca opowieść. Napisana dość prostym językiem (na poziomie średnio-zaawansowanym bez problemu można zrozumieć).

• Po angielsku
  • 2020