Kup teraz - 2 oferty w cenie od 15.11 zł do 17.50 zł

Dobranoc, mała pando. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki

Nathalie Choux Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Bonne nuit bébé panda !
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Anna Wolna
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki
dla dzieci bajka

Syn lubi pandy, więc książka idealna dla niego. Prosta, sympatyczna historia, przejrzyste ilustracje i ruchome elementy - wszystko na piątkę. Musiałam dziś przeczytać tę książkę ponad 10 razy:)

Na rynku wydawniczym można znaleźć ogrom interesujących tytułów dziecięcych dla starszych, jak i młodszych czytelników. Cieszę się, że maluchy nie są pokrzywdzone w tym temacie, o co bardzo mocno dba chociażby wydawnictwo Egmont posiadające niesamowity wybór pierwszych bajek.

Nawet najpiękniejszy i najdłuższy dzień w końcu dobiega końca, więc trzeba położyć się spać. Mama...

Czas iść spać!

"Akademia mądrego dziecka" wzbogaciła się właśnie o nową podserię - "Pierwsze bajeczki". Jednym z tytułów nowego cyklu jest książeczka "Dobranoc, mała pando!", która (jak nietrudno się domyślić) opowiada o trudnym dziele położenia spać małej pandy, która bynajmniej nie ma ochoty na sen ;)

Mama małej pandy zrobi wszystko żeby dopiąć swego i położyć dziecko...

• Rok 2020
  • Biblioteczka Zosi❤