Opowiadania ze świata Króla Myśli

Okładka książki Opowiadania ze świata Króla Myśli Marek Malman
Okładka książki Opowiadania ze świata Króla Myśli
Marek Malman Wydawnictwo: Ridero Cykl: Król Myśli (tom 1.1) fantasy, science fiction
Król Myśli (tom 1.1)
Ridero
2019-12-02
2019-12-02
Fantastyka Król Myśli Marfish

Jako zapalony wędkarz od razu utożsamiłem się z Pana bohaterem - tutaj zostawiam zagadkę - z którym? Po opowiadania sięgnąłem niby to przypadkiem, po kilku odcinkach "Opinii". Przyznam szczerze, że trylogii nie czytałem. 😉 Aczkolwiek nie odebrało mi to przyjemności z lektury. W "Skrybie" dostrzegam - tu uważni Czytelnicy będą wiedzieli, o której scenie mówię - ciekawe nawiązanie do technik narracyjnych Henryka Sienkiewicza. Polecam każdemu entuzjaście dobrej książki historycznej.
Rafał Maś.

P.S. Specjalnie założyłem konto, aby podzielić się z Panem tą opinią.
Rafał Maślak

Zapraszam na recenzje :)

Zapraszam na recenzje :)

Pokaż mimo tovideo - opinia

Opowiadania z uniwersum ,,Króla Myśli'' polecam czytelnikom, którzy preferują tematykę fantasy, a jednocześnie cenią sobie czas. Osiem treściwych historii, które znajdują się w książce to przede wszystkim oryginalność, pomysłowość oraz wypełnienie definicji dobrej książki. Opowiadania te są stosunkowo krótkie dzięki czemu na niewielu kartkach mamy podaną całą esencję akcji danej historii, która mogłaby się stać szkieletem oddzielnej książki. Każda strona jest również swoistą nitrogliceryną dla naszej wyobraźni. Piotr Nowicki.

• Wideo recenzje 2023
  • Do kupienia