Simon Thorn and the Wolf's Den

Aimee Carter Wydawnictwo: Bloomsbury Cykl: Simon Thorn (tom 1) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
angielski
9781619637047
Bloomsbury
Simon Thorn (tom 1)
literatura młodzieżowa
angielski
9781619637047

Książki z tej serii całkiem niedawno wyszłyna niemiecki rynek czytelniczy i ich kolorowe i ciekawe okładki przykuły moją uwagę. Nie wstydzę się tego. Okładki potrafią mnie zachęcić do sięgnięcia po książkę. Chociaż w tym przypadku sięgnąłem po audiobooka.
Pozycja nie jest zbyt obszerna, audiobook ma niecałych pięć godzin długości. Pomysł ciekawy, nawiązuje do fantastyki....

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Simon Thorn and the Wolf's Den