Potrzeby to podstawa

Pracownia Innowacji
potrzeby rozwój osobisty minimalizm
poradniki
potrzeby rozwój osobisty minimalizm

”Są ludzie, którzy wiedzą, czego chcą.
Są ludzie, którzy nie wiedzą, czego chcą.
Są też tacy, którym wydaje się, że wiedzą, czego chcą”.

Tym oto cytatem zaczyna się książka Potrzeby to podstawa Agnieszki Skowrońskiej. Agnieszka zawodowo zajmuje się pomaganiem firmom i instytucjom w zaspokajaniu potrzeb klientów. Napisała więc książkę „Potrzeby to podstawa”, żeby pomóc nam,...

Książka nie epatuje trudnym językiem psychologicznym, nie daje trywialnych rad, ale zawiera historie ludzi, którzy zaczęli żyć w zgodzie ze swoimi potrzebami. W książce znajdują się też ćwiczenia, które ułatwiają dotarcie do swoich potrzeb.

• Koniecznie w tym roku
  • Mam
  • Psychologia, seksuologia
  • Rozwój/psychologia

Dodaj cytat z książki Potrzeby to podstawa