Praktyczny przewodnik modelarski

modelarstwo malowanie farby
BEGINNER’S GUIDE TO MODELLING
hobby
modelarstwo malowanie farby

Bardzo dobra książka dla osób rozpoczynających pracę z modelarstwem, a także dla tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i warsztat. Omawia podstawowe techniki i narzędzia, począwszy od surowego modelu, poprzez sklejanie, szlifowanie, szpachlowanie, a skończywszy na malowaniu i nadawaniu rzeczywistych efektów - cieniowanie, modulacja koloru, weathering.

Dodaj cytat z książki Praktyczny przewodnik modelarski