Kup teraz - 14 ofert w cenie od 29.24 zł do 38.97 zł

Sposób na hormony. Jak naturalnie pozbyć się zaburzeń hormonalnych i odzyskać równowagę

Sara Gottfried Wydawnictwo: Znak zdrowie, medycyna
Joanna Dziubińska
Znak
Hormony kobieta zdrowie
zdrowie, medycyna
Joanna Dziubińska
Hormony kobieta zdrowie

Książka zawiera sporo wiedzy dla osób z zaburzeniami hormonalnymi. Chociaż przyznam, że nie zdążyłam jeszcze wprowadzić w życie przedstawionych porad to uważam, że zawiera sporo przydatnych informacji popartych badaniami naukowymi, co mnie dodatkowo przekonało. Mimo, że autorka sporo skupia się na temacie menopauzy, to jest sporo rozdziałów, czy też akapitów dotyczących...

Bardzo dobra książka dla osób, które walczą z zaburzeniami hormonalnymi. Pełno porad, które pomogą złagodzić nieprzyjemne skutki zaburzeń.

Garść cennych informacji i hektolitry wylanej wody. Można oczywiście wyłuskać wartościowe porady, ale w książce jest bardzo dużo powtórzeń i zbędnych, pustych treści. Z pewnością nie nadaje się do czytania "od deski do deski".

Bardzo obszerna i interesująca skarbnica wiedzy na temat najczęstszych zaburzeń hormonalnych u kobiet - normy, objawy, przyczyny, skutki, leczenie. Warto się regularnie badać drogie Panie!

Przeczytałam wiele książek, stron internetowych, artykułów o hormonach, PCOS i zaburzeniach związanych z płodnością i muszę przyznać, że ta jest najlepsza. Najlepiej obrazuje problemy poszczególnych zaburzeń. Autorka wyjaśnia temat w sposób szczegółowy dla osób chcących zaczerpnąć wiedzy medycznej, ale znajdzie coś dla siebie także ten, który nie chce aż tak się wgłębiać....

Autorką książki jest absolwentka medycyny, ginekolożka Dr Sara Gottfried,która w książce dzieli się swoją wiedzą,jej słowa są poparte badaniami,a wszystko świetnie wytłumaczone. Dzięki książce możemy zrozumieć,że hormony są najważniejsze i to od nich zależy nasze samopoczucie i stan naszego zdrowia. W książce znajdują się kwestionariusze,które pomogą nam ustalić,które...

• Poradniki
  • 2020