Morze Diraca

Michaił JemcewJeremiej Parnow Wydawnictwo: Stalker Books Seria: Klasycy Radzieckiej SF fantastyka, fantasy, science fiction
"Чёрный ящик Цереры" (1966, skrócona wersja powieści Море Дирака 1967)
Iwona Czapla
Stalker Books
próżnia fizyka komputery satelity kosmiczne eksperymenty na orbicie antyfaszyści cudowne maszyny spekulanci naukowiec-karierowicz naukowcy "totalni" samorodny talent miłość satyra groteska
"Чёрный ящик Цереры" (1966, skrócona wersja powieści Море Дирака 1967)
fantastyka, fantasy, science fiction
Iwona Czapla
Klasycy Radzieckiej SF

Okładka książki Dusza świata Michaił Jemcew, Jeremiej Parnow
0,0
Dusza świata Michaił Jemcew, Jer...
Okładka książki Pod stopami ziemia Gleb Anfiłow, Aleksander Bielajew, Roman Jarow, Jeremiej Parnow, Aleksander Szalimow, Lew Tołstoj, praca zbiorowa
7,0
Pod stopami zi... Gleb Anfiłow, Aleks...
Okładka książki Bunt trzydziestu trylionów Walentyn Bierestow, Władimir Grigoriew, Michaił Jemcew, Aleksander Kołpakow, Jeremiej Parnow, Mikołaj Razgaworow, Wiktor Saparin, Ilja Warszawski
7,5
Bunt trzydzies... Walentyn Bierestow,...
Okładka książki Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anatolij Dnieprow, Władimir Grigoriew, Georgij Gurewicz, Michaił Jemcew, Gleb Panfiłow, Jeremiej Parnow, Władimir Sawczenko, Walentyna Żurawlowa
5,5
Gwiazdy i ludzie Henryk Altow, Anato...