Morze Diraca

Okładka książki Morze Diraca
Michaił JemcewJeremiej Parnow Wydawnictwo: Stalker Books Seria: Klasycy Radzieckiej SF fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Klasycy Radzieckiej SF
"Чёрный ящик Цереры" (1966, skrócona wersja powieści Море Дирака 1967)
Stalker Books
2019-06-01
2019-06-01
Iwona Czapla
próżnia fizyka komputery satelity kosmiczne eksperymenty na orbicie antyfaszyści cudowne maszyny spekulanci naukowiec-karierowicz naukowcy "totalni" samorodny talent miłość satyra groteska

Okładka książki Dusza świata Michaił Jemcew, Jeremiej Parnow
Ocena 0,0
Dusza świata Michaił Jemcew, Jer...
Okładka książki Pod stopami ziemia Gleb Anfiłow, Aleksander Bielajew, Roman Jarow, Jeremiej Parnow, Aleksander Szalimow, Lew Tołstoj, praca zbiorowa
Ocena 7,0
Pod stopami zi... Gleb Anfiłow, Aleks...
Okładka książki Bunt trzydziestu trylionów Walentyn Bierestow, Władimir Grigoriew, Michaił Jemcew, Aleksander Kołpakow, Jeremiej Parnow, Mikołaj Razgaworow, Wiktor Saparin, Ilja Warszawski
Ocena 8,0
Bunt trzydzies... Walentyn Bierestow,...