Rewolucja charyzmatyczna

religia
3DOM
2019-01-01
2019-01-01
kościół katolicki charyzmaty odnowa w duchu świętym religia

więcej Więcej

Otwierająca oczy, rewelacyjna analiza zagrożeń, z jakimi zmaga się współczesny Kościół Katolicki w Polsce. Szczególnie zaimponował mi fakt, że analiza ta uwzględnia konkretne nazwiska, także biskupów, którym Autor wykazuje konkretne błędy przekonująco zarzuty te uzasadniając. Erudycja, przenikliwość i skrupulatność Autora zasługują na wielkie uznanie.
Przytoczę poniżej...

• Chrześcijaństwo
  • Msza Święta/Zagrożenia dla wiary/Kryzys w Kościele/Sobór
  • Polityka/publicystyka/teoria/filozofia

Dodaj cytat z książki Rewolucja charyzmatyczna