Łowca

Marek Zatwarnicki Wydawnictwo: Psychoskok powieść przygodowa
9788381195379
Psychoskok
apokalipsa fantasy dla młodzieży katastrofa książka dla młodzieży mroczne zagadki Niedaleka przyszłość szkoła przetrwania
powieść przygodowa
9788381195379

Zdecydowanie autor ma talent. Ta historia chyba wydarzyła się naprawde..

Surowy styl dobrze pasuje do świata przedstawionego, książka idealnie obrazuje świat po prawdopodobnej katastrofie. Trochę krótka, ale chyba niczego jej nie brakuje.

„Łowca“ to powieść, która zaskoczyła mnie w pozytywny sposób swoją fabułą i sposobem prowadzenia narracji. Przeczytałam ją szybko, gdyż akcja nie pozwala na wytchnienie. Fabuła została skonstruowana zgrabnie, bez zbędnych wydłużających opisów czy retrospekcji. Jest w niej wszystko to, co sprawia że tempo pojawiających się wydarzeń nie spada.

To książka bardzo dojrzała,...

Niełatwa lektura i nie dla dzieci. Lekki wciągający język, który powoduje, że nie zauważamy jak wpadamy w sidła pytań bez odpowiedzi. Myślę o tej książce już od kilku dni i nie mogę się uwolnić. Jedna z lepszych książek ostatnio przeczytanych. Zdecydowanie polecam.

Wulkaniczna zima…

„Łowca” to tytuł, do którego podszedłem z całkowicie niezasłużonym dystansem i sceptycyzmem. Owo podejście miało co prawda pewne podstawy, albowiem literatury w stylu postapo pojawia się na rynku czytelniczym ostatnimi czasy sporo, a z jej jakością… bywa różnie. Obawy te były jednak płonne, „Łowca” to bowiem bardzo umiejętnie napisana i wiarygodnie...

Przeczytałem. Książka ciągle wzbudza wiele moich emocji. Bez wątpienia nie jest to pozycja, o której się zapomina po przeczytaniu. Ciągle się zastanawiam gdzie są moje granice. Oczywiście można po prostu powiedzieć, że jestem dobry i to mnie nie dotyczy, ale jako mąż i ojciec ….. ciężko powiedzieć ile sam jestem warty.
Zdecydowanie jedna z lepszych pozycji, które czytałem w...

,,Jak daleko człowiek powinien posunąć się w imię przetrwania?" Miałeś dobrą pracę,piękny dom i ustabilizowane życie.
Wystarczył jeden wybuch wulkanu,by to wszystko obróciło się w pył.
Teraz żyjesz z rodziną i kilkoma innymi ocalałymi w małej wiosce założonej w górach.
Mieszkasz w jaskini i jesteś ŁOWCĄ.
Polujesz i zdobywasz pożywienie.
Ale klimat znowu się zaostrza i...

Niby tajemnicza, a niewzbudzająca żadnych emocji czy uczuć. Neutralne podejście do wydarzeń przełożyło się na obojętność podczas czytania. Dużo wspomnianych wątków, całość krótka i taka, którą można przeczytać, ale która specjalnie nie ciekawi.

• Fantastyka
  • Priorytet do kupienia