Światło w środku nocy

Okładka książki Światło w środku nocy Jojo Moyes
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2020
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Światło w środku nocy
Jojo Moyes
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2020
Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Między słowami literatura obyczajowa, romans
Między słowami

Światło w środku nocy

przeczytanych książek 2868 napisanych opinii 991

Cudowna,wzruszająca,zabawna i z akcją zapierającą dech w piersiach🥰

Cudowna,wzruszająca,zabawna i z akcją zapierającą dech w piersiach🥰

Przyjemna opowieść o kobietach, ich losach i perypetiach w XX w. w Ameryce. Szybko się czyta . Taka inna niż osadzona w realiach współczesności.

Ciekawa ksiazka, jesli ktos lubi feministyczna tematyke. Lata 30-te, Ameryka, Stan Kentucky I kilka kobiet, probujacych wyzwolic sie z konwenansow.Glowna bohaterka Alice czasami denerwujaca, ale w sumie warto przeczytac

Niecodzienna tematyka

Niecodzienna tematyka

Dawno nie miałam okazji czytac tej autorki, zwyczajnie nie ma jej książek na legimi😏Jest to taki trochę western 🤠, książka przygodowa, odrobinę wyciskacz łez 😅 ciut ckliwie i bajkowo ale tak też czasami potrzeba aby było..🤗 Polecam tą zmianę kontynentu😉

Absolutnie urocza, ciepła powieść, która przenosi czytelnika w czasie i przestrzeni do cichych surowych gór. Przeczytałam jednym tchem

Taka typowa babska książka. Czasem przychodzi ochota na takie czytadło. Polecam, lekka, przyjemna książka na zimne wieczory.

Wciągająca.

Wciągająca.

Na początku nie mogłam się wciągnąć, ale w miarę czytania na prawdę książka mi się spodobała. Nietypowa historia..

Książka o niesamowitej odwadze, potędze kobiecości i solidarnisci w zdominowanym przez mężczyzn Kentucky w pierwszej połowie XX wieku. Tutaj to sztywne zasady i konwenanse wyznaczały kierunek życia, a każde odstępstwo traktowane było jako sprzeciw wobec natury. A jednak nawet w takim świecie można znaleźć wolność i szczęście. Jednak trzeba zapłacić za to wysoką cenę. Ach jak dobrze, że te czasy mamy już za sobą...

• Jojo Moyes