Słowiański amulet

Okładka książki Słowiański amulet Renata Kosin
Okładka książki Słowiański amulet
Renata Kosin Wydawnictwo: Filia Cykl: Siostry Jutrzenki (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Siostry Jutrzenki (tom 2)
Filia
2020-01-29
2020-01-29
literatura polska

Okładka książki Kemping Chałupy 9 / Pocałuj mnie pod jemiołą (Pakiet) Katarzyna Janus, Renata Kosin, Joanna Tekieli
Kemping Chałup... Katarzyna Janus, Re...
Okładka książki Pocałuj mnie pod jemiołą Renata Kosin, Dorota Milli, Krystyna Mirek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Joanna Tekieli, Karolina Wilczyńska
Pocałuj mnie p... Renata Kosin, Dorot...

Saga coraz bardziej się rozkręca, dobrze że na końcu książki jest drzewo genealogiczne rodziny bo tak dużo osób jest przez lata , że łatwo się pogubić

Drugi tom równie ciekawy co pierwszy, choć musiałam na początku mocno koncentrować się na powiązaniach rodzinnych, bo na arenę wydarzeń weszło kolejne pokolenie Śmiałowskich.

Niestety ale po tej części kończę przygodę z tą serią. Absolutnie mnie nie wciągnęła. Może zniechęciły mnie ciągle nowe postacie w których można się pogubić a może styl autorki.. a szkoda ponieważ historia ma potencjał..

Drugi tom historii prządki Arachny. Prządki nici, ale też losów jej rodziny. Ciekawy, choć z wolniejszą akcją. Może dlatego, że trochę smutniejszy, może przez czasy, w których się dzieje, a może dlatego, że stanowi preludium dla wstrząsającego kolejnego tomu

Wspaniała historia rodu Śmiałowskich. Akcja przebiega dwutorowo, poznajemy koleje losu potomków Arachny oraz kilkadziesiąt lat później praprawnuczki Michaliny zafascynowanej seoin rodem. Polecam serdecznie

To była miłość od pierwszych stron
Zakochałam się i przepadłam ,saga Rodu Śmiałowskich to pięknie napisane książki .
Autorka przez pięć tomów przenosi nas do dawnego świata, który miesza się z teraźniejszością.
Wykreowała bardzo realnych bohaterów, których polubiłam od razu .
Polecam serdecznie przeczytać
A na recenzję zapraszam na moje konto na instagramie @anija31

To była miłość od pierwszych stron
Wykreowała bardzo realnych bohaterów, których polubiłam od razu .
Polecam serdecznie przeczytać
A na recenzję zapraszam na moje konto na instagramie @anija31

2079

Nic się nie rozwiązuje, przykre przypadki się mnożą, nowych osób przybywa...

Nic się nie rozwiązuje, przykre przypadki się mnożą, nowych osób przybywa...

Renata Kosin pisze niesamowite historie. Z wielką przyjemnością śledziłam losy naszych bohaterów. To jak Michalina powolutku rozplątuje tajemnice rodzinne i poznaje jej historie, chociaż nadal wiele losów jej przodków jest niewyjaśnionych. Autorka doskonale przeplata teraźniejszość z przeszłością, dzięki czemu poznajemy losy wszystkich bohaterów. Oczywiście nie zabrakło słowiańskiego klimatu. Przepiękna historia, która nadal nie ma końca. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnej części. Gorąco polecam. ;)

Jeśli pierwszy tom Sióstr Jutrzenki połknęłam to tom drugi... hmm... nie wiem co jest szybsze od połknięcia?;)
Zakochałam się w rodzinie Śmiałowskich - już dawno fabuła, sposób pisania i prowadzenia wątków tak bardzo nie przypadł mi do gustu. Najbardziej chyba pociągające w całej tej historii są jednak tajemnice, które przewijają się przez dziesiątki lat trwania tej rodziny i które z godną podziwu upartością próbuje odkrywać Michalina.
Drugi tom niesie ze sobą wiele smutku, bo dzieje się wiele przykrych, najczęściej związanych ze śmiercią zdarzeń, ale wydaje się, że ta rodzina jest silniejsza niż wszystko inne i przetrwa wszystko. To napawa nadzieją, że wszystko w życiu dzieje się po coś i czegoś nas uczy.
Z wielką chęcią i ciekawością sięgam po tom trzeci i myślę, że muszę zacząć dawkować sobie tę przyjemność, aby ta historia trwała jak najdłużej.

Renata Kosin Słowiański amulet Zobacz więcej
Renata Kosin Słowiański amulet Zobacz więcej