Wojownicy. Potęga trójki #1: Widzenie.

Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 13) Seria: Potęga trójki fantastyka, fantasy, science fiction
Warriors. The Power of Three #1: The Sight
Anna Kołodziej
Nowa Baśń
Warriors. The Power of Three #1: The Sight
Wojownicy (tom 13)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Kołodziej
Potęga trójki

To już trzecia seria przygód naszych kocich wojowników i trzecie pokolenie. Coś czuję że trzecia seria będzie moją ulubioną!

Wydawać by się mogło, że po tylu tomach pomysły na historie o kotach się skończą. Nic bardziej mylnego! Szybko się okazało, że autorki tej serii mają jeszcze wiele asów w zanadrzu, a nowa seria rozpoczyna się z istnym przytupem!
Tym razem w centrum mamy trzy koty - wnuków Ognistej Gwiazdy. A każdy z tych kotów ma niezwykły charakter i historię, a co ważniejsze -...

To książka o wyborach, przeznaczeniu i zadań. I jeszcze wachlaż emocji. Polecam!

Książki jeszcze nie skończyłem ale chciałem coś przed zakończeniem napisać. Muszę przyznać ze wiele złego słyszałem o Sójczej Łapie. A osobiście go polubiłem. Podoba mi się jego podejście do klanu Gwizdy. Czyli prosto z mostu stwierdza ze np powiedzieli za mało, nic nie wyjaśnili itp i bardziej się tego domaga niż inne koty co tylko kłaniają się i dziękują ze w ogóle klan...

Wstęp
„Widzenie” autorstwa Erin Hunter to powieść młodzieżowa z gatunku fantasy. Choć ja już do młodzieży nie należę, to pochłonęłam ją błyskawicznie. Jest to trzynasty tom Cyklu „Wojownicy,” a pierwszy trzeciej serii: „Potęga trójki.” Dla mnie było to pierwsze spotkanie z kocimi klanami. Wiem, że ten rok upłynie mi na nadrabianiu zaległości. Koniecznie muszę przeczytać...

• Wojownicy
  • 2020