Reputacja

Marcin Kiszela Wydawnictwo: W.A.B. kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
Literatura polska thriller psychologiczny uprowadzenie porwanie youtuberzy YouTube przyjaźń śledztwo porywacze
kryminał, sensacja, thriller
2020-02-12

Milena jest kontrowersyjną gwiazdą YouTube'a. Alicja jest nie tylko jej przyjaciółką, ale i dba o jej wizerunek medialny. Pewnej nocy odkrywa, że szalona artystka zaginęła. Postanawia nie angażować policji, aby uniknąć skandalu i na własną rękę bada sprawę.
Kim tak naprawdę jest Milena?
Ta historia pokazuje, że nie jesteśmy tak naprawdę w stanie poznać drugiej osoby, tego...

Alicja jest specjalistką od zarządzania wizerunkiem i najlepszą przyjaciółką gwiazdy YT Mileny Bilkiewicz. Gdy ta znika w niewyjaśnionych okolicznościach, postanawia sama ją odnaleźć. Nie chce by sprawa ta, trafiając do policji, w jakikolwiek sposób zaszkodziła reputacji dziewczyny.
Krok po kroku Alicja odkrywa niewygodne fakty. Kim naprawdę jest Milena? Przyjaciółką czy...

Alicja jest specjalistką od reputacji, pilnuje by Milena -artystka była dobrze postrzegana, by nie wyciekło do mediów nic kontrowersyjnego, każdy wpis lub film Mileny jest przez Alicję zatwierdzany lub odrzucany.

Pewnego dnia Milena zostaje porwana , a Alicja na własną rękę zaczyna poszukiwania. Odkrywa wiele tajemnic sprzed lat i że zło czai się wszędzie.

Autor z którym...

To była przedziwna książka. Do mniej więcej setnej strony byłam znudzona i zastanawiałam się, czy czytać dalej, czy odłożyć ją na kiedyś indziej. Później... zrobiło się ciekawiej. "Reputacja" opowiada o Milenie, kontrowersyjnej gwieździe internetu, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Jako pierwsza dowiaduje się o tym jej przyjaciółka i równocześnie...

Puk... Puk... Puk...
Przedstawiam Wam zbliżającą się premierę "Reputacja", która będzie 12 lutego‼️
______
Dziękuję @wydawnictwo_wab za egzemplarz do recenzji, bo tak mogłam poznać twórczość autora.
______
A co do powieści. Książka napisana jest prostym językiem, przez co czytało się ją szybko. Historia została pokazana z perspektyw kilku osób. Akcja była trochę...

Po prostu dobra.

Podejrzewam, że książek o podobnej tematyce w przyszłych czasach będzie coraz więcej. Bo w końcu jak się czasem słyszy  ( głównie wśród młodzieży)  to youtuber to teraz nowy zawód przyszłości.
Dlatego też sięgnęłam po tę pozycję aby trochę bardziej zgłębić temat.  Czy było warto?

Milena to odkrycie ostatniej dekady w strefie youtuberów.  Jest młoda , ładna, wzbudza...

Reputację czyta się bardzo szybko. Fajny pomysł na książkę, jednak nie do końca dokładnie wyegzekwowany. Niestety lekturka nie spełniła moich oczekiwań, chociaż nie była zła :)

Nie do końca trafia w mój literacki gust

Rzadko się zdarza, że nie wiem, jak ocenić jakąś książkę, nie potrafię się zdecydować, czy mi się podobała, czy nie. Niestety „Reputacja” Marcina Kiszeli do nich należy.

Milena, kontrowersyjna gwiazda muzyki i youtube’a, zostaje porwana. Filmik, na którym ktoś grozi artystce, przejmuje Alicja, specjalistka od wizerunku, a jednocześnie przyjaciółka wokalistki. Ze strachu...

Dyskusje

• 2020