Kup teraz - 18 ofert w cenie od 12.90 zł do 44.90 zł

Sensus
rozwój duchowy medytacja refleksje duchowość
pozostałe
rozwój duchowy medytacja refleksje duchowość

Ciekawa publikacja dająca do myślenia. Jedna z lepszych tego autora (przynajmniej jak dla mnie).

Jestem zadowolona z lektury :).

Pełna recenzja książki znajduje się na blogu.

„Mantra ciszy“ jest inspirującą publikacją o charakterze uniwersalnym, gdyż nie reprezentuje żadnej religii ani kultury. Autor omawia w niej znane nam kwestie, z którymi spotykamy się na co dzień ale jego rozważania na ich temat pozwalają spojrzeć na nie w nowy sposób. Z tego powodu nie jest to książka do szybkiego przeczytania, lecz raczej analizowania prezentowanych...

• 2021
  • Audiobooki
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój
  • Poradniki
  • Audiobook
  • 01. Epub+

Dodaj cytat z książki Mantra ciszy