Uprowadzone życie

2020-07-08
2020-07-08
Literatura polska

więcej Więcej

Świetna książka..wciągająca od pierwszysch stron a ja to uwielbiam :):)
Książki Pani Ewy Grocholskiej czytałam wszystkie..człowiek czytając je czuje się tak jedną nogą w dzieciństwie..w czasach PRL-u..ma swój klimacik..jest zagadka..i niezłe tajemnice..Polecam Szybko się czyta :)

Super książka.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka jest niesamowicie wciągająca! Polecam gorąco!

Książka super, od samego początku mnie wciągnęła. I na serio jest świetna, troszkę romansu ale tylko nutka a do tego kryminalna zagadka.

Mroźna zima 1981. Myślę wow kilka miesięcy przed moimi narodzinami. Historia opisana w książce zaczyna się od zdarzenia, które miało miejsce 28 grudnia 1981 roku i na tym koniec...przenosimy się do roku 1997...Nie mogę powiedzieć, że nie czytało się super, weekend z tym tytułem zleciał błyskawicznie. Czyta się bardzo szybko. Mimo wszystko liczyłam na więcej 1981 roku w tej...

Piękna, wzruszająca książka oparta na prawdziwych, autentycznych faktach.
Nie mogłam oczu oderwać od książki, tak mnie zaciekawiła, zaintrygowała, czyta się dobrze.

Na półkach: , , , , ,

Książkę miałam okazję czytać już dość dawno temu, patrząc na moje tempo, ale na pewno szybko jej nie zapomnę. Blurb z tylnej okładki przyciąga uwagę i to dość mocno. Dodatkowo miewam okresy, kiedy interesują mnie lata moich urodzin (bardziej przed, niż po), a ta powieść idealnie wpasowuje się w te czasy. Dodatkowo nie mogę pominąć faktu, że coraz częściej jako wzrokowca...

Bardzo przeszkadzały mi w czytaniu błędy redakcyjne. Aż sprawdzałam czy książka była poddana redakcji i korekcie, bo niemożliwe jest, żeby ktoś puścił do druku książkę z takimi błędami.
Sama historia ciekawa, aczkolwiek mocno naiwna, trochę niemożliwa.

Fajna, lekka książka.
Przyjemnie się czyta, ciekawa historia.

" Chyba nie zawsze warto ujawniać prawdę. Czasami życie w kłamstwie jest mniej straszne."

Na Uprowadzone życie już od dłuższego czasu miałam ochotę. Po pierwsze zaintrygował mnie opis, a po drugie okładka ma w sobie coś magicznego, pociągającego i zachęcającego. I w piątek moje marzenie się spełniło. Do drzwi zapukał kurier z paczką od Wydawnictwa Sonia Draga. Otworzyłam...

• 2020
  • Legimi
  • 2020
  • 2021
  • Mam w Legimi
  • Biblioteka!

Dodaj cytat z książki Uprowadzone życie