Korki z Insta

Aleksandra Foryś Wydawnictwo: Selfpublishing poradniki
Selfpublishing
poradnik instagram media społecznościowe e-book ebook wild.rocks Ola Foryś social media
poradniki
2019-09-01

W skrócie: za drogo, za mało wiedzy, za drogo, wiedza podstawowa, powstarzana w dwóch tomach 1 i 3, za drogo. Dlaczego książka topowego światowego autora kosztuje +/- 50 zł, a wynoszę z niej wiedzę zmieniająca mój światopogląd korzystnie, a tutaj w "promocji" za trzy części zapłaciłem 180 zł, a wiedzy jest jak na lekarstwo. Ładne opakowanie nie kompensuje wiedzy.
Jako...

Bardzo podstawowa wiedza, niestety jestem rozczarowana. Kupiłam insta korki oraz insta korki 2, jak na wiedzę zawartą w tym materiale zbyt wysoka cena, a kupiłam w promocji. Wszystko dostępne jest w internecie. Treści są bardzo podstawowe i raczej dla osób na samym początku. Nie mam w zwyczaju zostawiać takich komentarzy, jednak zawiodłam się na tym materiale, stad też ten...

Nie jest to jakaś topowa publikacja w tematyce Instagrama, ale miło, że ktoś zebrał podstawowe informacje w jednym miejscu. Pierwsza część "Korków..." zawiera 24 lekcję, druga jest o połowę krótsza (gdzie subiektywny ranking popularnych kont stworzony na podstawie ankiety, wydaje się być mało przydatny). Polecam jeśli znów pojawi się promocja 2 w cenie 1.

Może dla kogoś kto faktycznie zaczyna z Instagramem to będzie przydatne. W większości są to dość powszechnie znane informacje i rady. Jedyny plus za zebranie ich w jednym miejscu - poza tym żałuję trochę wydanych pieniędzy.

• 2020
  • Biznes