Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1

T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Preppy: The Life & Death of Samuel Clearwater PART ONE
Data 1. wydania:
2016-10-25
9788366520271
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
śmierć przyjaźń zmartwychwstanie narkomanka samobójstwo więzienie ocalenie przeszłość uczucia pomoc obietnice walka cierpienie
Preppy: The Life & Death of Samuel Clearwater PART ONE
The King (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
9788366520271
Sylwia Chojnacka

113/21 to ulubiona jak do tej pory część tej serii. Z momencie jak zaczęłam czytać pierwszy tom Kinga wiedziałam że ta poświęcona Preppiemu będzie najciekawsza. To dalej książka która nie koniecznie mnie kręci (przemoc, narkotyki itd) ale doceniam ją przede wszystkim za humor i kreacje głównego bohatera bo jest niespotykana i wyjątkowa. Polecam!

Ooo mega. 9/10
Czyta się rewelacyjnie. Fabuła trzyma w napięciu. Wątek główny rewelacja. Autorka potrafi utrzymać poziom. Wciąga, od pierwszych stron, tak że nie można się oderwać. Warto , naprawdę warto poświęcić czas (i rodzinę ;P) dla całej serii. Po prostu mega.
Preppy - najlepszy z całej serii. Szalony, momentami niezrównoważony, ale też przesympatyczny chłopak. Jego...

W skrócie? Wow. Miałam Preppiego za charyzmatycznego gościa od samego początku, ale na pewno nie spodziewałam się czegoś takiego.

Piąta część o trudach życia w Logan's Beach przeczytana. Tym razem głównym bohaterem jest Preppy, najlepszy przyjaciel Kinga i Beara. Zabójczo przystojny, zawsze dobrze ubrany, z muchą pod szyją i jakże ciętym językiem, od samego początku książki wsysa nas w swój świat, w którym czaruje swoim urokiem osobistym emerytki z Logan's Beach, zakłada zielarnie i jednocześnie robi...

Samuel, mój Preppy! Boże jak ja kocham tego człowieka! Jak dla mnie książka fajna, ale ja to obiektywna to nie jestem. Polecam i idę czytać kolejne części! Zastanawiam się tylko czemu taką słabą okładkę, przecież Preppy ma taki potencjał na świetną okładkę!!

Napisze to samo przy każdej części ponieważ książki trzymają poziom. Tak jak wcześniejsze części były świetne tak "trylogia" Perppego zwala z nóg. Co to była za książka?? Już od Kinga wiedziałam że ta postać będzie warta uwagi jednak nie spodziewałam się że autorka stworzy coś takiego. Długo odkładałam przeczytanie jego historii ponieważ bałam się że się zawiodę. Teraz...

Preppy to piąta część kontynuacji bestsellerowej Sagi King. W tej części poznajemy losy Preppego, sprzed wydarzeń z pierwszego tomu, oraz tego co następuje po czwartej części. Bez wątpienia ta książka ocieka erotyką, ale nie taką typową. Nie mamy tutaj na każdej stronie opisu zbliżeń, a jednak pożądanie i namiętność czuć od samego początku do końca. Preppy poznaje i ratuje...

Ohhh w tym Panu zakochałam się już w pierwszej części tej serii ♡ książka jak każda jedna tej autorki jest rewelacyjna. Polecam

Na półkach: , , , ,

Nareszcie!!!
Dużo wody upłynęło od mojego ostatniego spotkania z chłopakami od Kinga.
Na Preppyego się nie mogłam doczekać. i Nie zawiodłam się!!! (chyba że tym że tak krótko) ciągle mi mało.
Wiadoma sprawa jak ktoś ma mieć przekichane to tylko Samuel. :)
Główna bohaterka również mi Pasuje, Nie ma opcji żeby przypasowała mu słodka laleczka.
Polecam serdecznie całą serię!

Zwariowany Preppy wspomina tu swoją znajomość z Dre, która okazała się być miłością jego życia. Przeplata się to z wątkami jego niedoli, podczas których żałuje, że pozwolił jej odejść.
Uwielbiam Preppy'ego i wcale mnie nie zaskoczyło jego szaleństwo opisane na stronach powieści. Zaskoczyło mnie raczej to, że tak blisko mu do normalności.
Jak zwykle wkurzające jest rozbicie...

• 2020
  • 2020