ROZWIŃ ZWIŃ

literatura dziecięca
Wydawnictwo AQUA
2019-11-30
2019-11-30
zwierzęta pies kot przyjaźń poświęcenie bajka dziecko przygoda

więcej Więcej

Książka super napisana, moje dziecko cały czas zaciekawione co tam się dzieje i jakie jest rozwiazanie zagadki; kto tam tak szaleje na stronach. Samemu również przyjemnie się w to zagłębialo, dlatego polecam z całego serca, czytanie na dobranoc rzadko bywa tak przyjemne.

Książka warta uwagi w sam raz dla dzieci.
Ciekawa z ładnymi ilustracjami co przyciąga wzrok dzieciaczków.
Polecam

Bardzo wartka akcja, dziewczynkom się bardzo podobała, bo to książka dla dzieci. Interesująco ilustrowana, ładnie wydana. Pisana lekkim i przyjemnym językiem.

Bardzo ciekawa i wciągająca opowieść o przyjaźni kota i psa, która rozwija się w trakcie wielu ich przygód.
Dobrze się czyta.
Doskonała dla dzieci