Ech panie Wiech

Janusz DzianoDanuta Koper Wydawnictwo: Magia Słowa biografia, autobiografia, pamiętnik
Magia Słowa
biografia, autobiografia, pamiętnik
2019-11-28

Najciekawsze w tej książce były zdjęcia. Wiecha i Warszawy. Zestawienie zdjęć Warszawy przedwojennej z obecnym wyglądem danego miejsca naprawdę robiło wrażenie. Często to dwa zupełnie inne światy.

A sam tekst...no taki jakiś bez błysku, nudnawy. Najlepsze były cytaty z Wiecha;)
O wiele, wiele bardziej polecam autobiografię Stefana Wiecheckiego "Piąte przez...

• Biblioteka papierowa
  • Chcę w prezencie
  • 0.3.Do kupna/pożyczenia
  • Memuary i inne podobne
  • Biografie, wspomnienia, listy, autob.
  • Mieszane uczucia
  • 2.Biografie