The Emotionally Intelligent Office: 20 Key Emotional Skills for the Workplace

The School of Life Wydawnictwo: The School of Life Press nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
The School of Life Press
biuro zarządzanie praca zespołowa inteligencja emocjonalna pewność siebie innowacyjność
The Emotionally Intelligent Office: 20 Key Emotional Skills for the Workplace
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę