UKRYTY PŁOMIEŃ

Davis BunnJanette Oke Wydawnictwo: Psalm18.pl Cykl: Kroki Wiary (tom 2) Seria: Kroki Wiary literatura obyczajowa, romans
The Hidden Flame
Psalm18.pl
romans romans chrześcijański chrześcijański romans historyczny romans historyczny literatura chrześcijańska powieść biblijna powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie
The Hidden Flame
Kroki Wiary (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Kroki Wiary

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.

Książka o początkach chrześcijaństwa, wierności i trudnych wyborach, w najbliższym czasie chętnie przeczytam ją jeszcze raz

Świetna książka, ciąg dalszy "Śledztwa setnika", na prawdę warto przeczytać, ciekawie napisana i ujmująca. Polecam gorąco.

Ciąg dalszy "Śledztwa setnika". Wokół wydarzeń znanych z Dziejów Apostolskich. Książka równie pasjonująca jak poprzednia. Janette Oke jest niezawodna!

Rewelacyjny cd książki "Śledztwo setnika". Treść jeszcze głębsza. Trzyma w napięciu do ostatnich stron!

Powieść, która w bardzo ciekawy sposób przedstawia znaną z Dziejów Apostolskich historię. Jest napisana w sposób, który bardzo wciąga czytelnika i trzyma w napięciu. Już nie mogę się doczekać aż zostanie wydany trzeci tom :)

Piękna, wzruszająca powieść, dużo emocji, ale też skłania do refleksji. Jak wszystkie powieści tej autorki, wskazuje na wciąż aktualne Boże prawdy i zachęca do bliskiej relacji z Jezusem.

Zmusza do myślenia a jednocześnie relaksuje, napisana przez klasyków chrześcijańskich - warto!

W tomie 2 z serii "Kroki Wiary" historia skupia się na Abigail (którą nieco poznaliśmy w poprzednim tomie) oraz 2 a właściwie 3 mężczyznach, którzy starają się o jej rękę. Abigail zostaje szczęśliwie poślubiona przez Szczepana, który jak wiemy z Dziejów Apostolskich zginął śmiercią męczeńską. Kolejnym wątkiem jest głęboka przemiana w Linuxie, rzymskim oficerze.

Śmierć...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to