Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej

Okładka książki Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej Grzegorz Pawłowski
Okładka książki Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej
Grzegorz Pawłowski Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
poradniki
Zwierciadło
2020-01-22
2020-01-22
9788381320986

Okładka książki Life coaching w nurcie serca Sylwester Adamczuk, Kaja Kozłowska, Iwona Kubiak, Grzegorz Pawłowski
Life coaching ... Sylwester Adamczuk,...

Z największą przyjemnością sięgnęłam po drugą książkę autorstwa Pana Grzegorza Pawłowskiego pt. ''Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej'', gdyż spodobało mi się to, że mogłam pozwolić na wyciągnięcie pewnych związanych z nią moich osobistych refleksji.

Tym razem autor poruszył w tej oto książce ważne zagadnienia, które na ogół nie są łatwe do podjęcia w rozmowach szczególnie w związkach partnerskich.

Polubiłam twórczość Pana Grzegorza Pawłowskiego za to, że potrafi on w niezwykły sposób zaciekawić podjętym przez niego tematem dotyczącego, jak to jest z tym oddechem w związkach.

Przyznam, że zwróciłam szczególną uwagę na skonstruowaną w tej książce ćwiczenia, które zawierają w treści interesujące trafnie dobrane w niej pytania.

Istotną rolę będą stanowiły ćwiczenia, które do łatwych nie należą, ale za to po głębszym zastanowieniu możemy pozwolić sobie na moment, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski, co mamy zrobić, aby zmienić nasze życie na nieco lepsze z zastosowaniem w nim oddechu.

Uważam jednak, że odpowiedzi na zadane pytania w ćwiczeniach będzie stanowiła dla Czytelników mocny punkt zaczepienia odnoszący się do pełnego ich całościowego zrozumienia, która odgrywa tutaj znaczącą rolę.

Nie ma nic na poczekaniu łatwego, aby wprost pojąć od razu znaczenie pojęć, zagadnień w nich zamieszczonych, które zastosował autor w rozdziałach, podzielone one zostały na 3 części, a ponadto ma w sobie niezwykłe zdolności praktyczne i to po części pozwala mu na wyjaśnienie skąd czerpie on wiedzę oraz jakimi posługuję się metodami podczas pracy.

Udzielone wskazówki przez autora tej książki ukazują realne spojrzenie na to, co my tak naprawdę czujemy, będąc w związku, ale pozwoli nam zanalizować nasze relacje, jakie występują na co dzień.

Warto zaznaczyć, że autor książki wyjaśnia na samym początku, o czym będzie pisał, informuje o tym, jak z niej skorzystać, co może ona dać Czytelnikowi, dlaczego warto być w świadomym związku.

Wydawnictwu Zwierciadło dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania książki autorstwa Pana Grzegorza Pawłowskiego pt. ''Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej''.

Polecam przeczytać tę książkę.

" Oddech w związkach" to poradnik opisujące różne aspekty w życiu partnerskim. Przedstawia ćwiczenia w których poznajesz samego siebie oraz partnera bo związek to nie tylko chodzenie na rękę i mówienie sobie że się kocha.
"Oddychaj świadomie, kochaj pełniej" mówi o kompromisach, wzajemnym szacunku, akceptacji i rozumienia się nawzajem nie tylko w życiu ale również w seksie.
Pozycja książkowa mi się podobała ale nie było aż tak wciągająca. Brakowało tematyki mi nie znanej ale na pewno umocniła i do edukowała w kilku kwestiach.
Polecam każdemu który chciałby dowiedzieć się więcej o życiu partnerskim i jak być w nim spełnionym i szczęśliwym.
Za egzemplarz dziękuję @wydawnictwozwierciadło

Bycie w związku nie jest łatwym zadaniem, jeśli chce się czerpać z niego garściami. To sztuka kompromisów, poznania drugiej osoby i akceptacji. Jak się okazuje nie tylko.

To przede wszystkim poznanie siebie i swojego ciała, a co za tym idzie: nauka oddychania. Książka pokazuje, jak ważny jest oddech w codziennym życiu, w relacjach, ale także w.. seksie.

Autor pokazuje ćwiczenia, dzięki którym można lepiej się poznać i uświadomić sobie pewne rzeczy. Jak dla mnie ciekawa, choć nie odkrywcza jakoś mocno ;)

Autor pokazuje...

• » miłość&związki
  • Wszystko na sprzedaż
  • Wydawnictwo Zwierciadło
  • Do kupienia
  • #WyzwanieLC2021
  • Religia, filozofia
  • Duchowość, palacze zioła

Dodaj cytat z książki Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej