Wyspa Łza od nowa. Esej intymny

Znak
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Nowe wydanie książki. Tym razem bez zdjęć i przepisane. Joanna Bator jeszcze raz wyrusza w podróż na Sri Lankę. Warto się przekonać, co się przez ten czas zmieniło w życiu i w myśleniu Autorki "Ciemno, prawie noc".

Recenzję tej książki mógłbym skrótowo wyrazić w jednym zdaniu - „nabity w Batorkę”, ale skoro już przemęczyłem się przez 300 stron „Wyspa Łza”, nie odmówię sobie przyjemności, aby napisać nieco obszerniej na temat moich odczuć po świeżo ukończonej lekturze.

Wydawnictwo Znak wykonało naprawdę świetną robotę marketingową, aby ukryć prawdziwą treść tej książki i wprowadzić...

• 2020
  • Schowek B