Roczniki antarktyczne

Stanisław Rakusa-Suszczewski Wydawnictwo: Zakład Biologii Antarktyki PAN literatura faktu
Zakład Biologii Antarktyki PAN
antarktyda regiony polarne biegun południowy
Zakład Biologii Antarktyki PAN
literatura faktu
antarktyda regiony polarne biegun południowy

Pisałam coś o tym, że w poprzedniej książce, "Notatkach antarktycznych", litościwie pominięto nam odgrzewania starych opowiastek? Tym razem zaczęłam się zastanawiać, czy może wydawnictwo PAN ma jakiś budżet, który musi wydać na publikacje, inaczej cofną grant czy coś takiego, bo nie wiem, jaki ma sens powtarzanie wszystkich poprzednich publikacji w jednej.

No to...

• Podróże - za kołem podbiegunowym

Dodaj cytat z książki Roczniki antarktyczne