Kręgi na wodzie

Krugi na wodie
literatura piękna
Wacław Mongird
przeszłość powieść obyczajowa

Okładka książki Literatura na świecie nr 5-6/1989 (214-215) Gennadij Ajgi, Natalia Astafiewa, Nina Berberowa, Leszek Engelking, Josif Gierasimow, Wasilij Grossman, Nikołaj Gumilow, Teodor Parnicki, Borys Pasternak, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Władimir Sorokin, Aleksandr Sołżenicyn, Warłam Szałamow, Józef Waczków, Włodzimierz Wojnowicz, Włodzimierz Wysocki
0,0
Literatura na ... Gennadij Ajgi, Nata...