Bad Dads: Art Inspired by the Films of Wes Anderson

Okładka książki Bad Dads: Art Inspired by the Films of Wes Anderson
Matt Zoller Seitz Wydawnictwo: Abrams Books, Harry N. Abrams Seria: The Wes Anderson Collection film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Data 1. wydania:
2016-08-08
angielski
9781419720475
sztuka kino film wes anderson bad dads wes anderson collection

Okładka książki TV (the Book): Two Experts Pick the Greatest American Shows of All Time Alan Sepinwall, Matt Zoller Seitz
Ocena 8,0
TV (the Book):... Alan Sepinwall, Mat...