Kulisy Polskiej Demokracji. Obywatel wobec państwa

Jan KubańMirosław Matyja Wydawnictwo: Wydawnictwo QBS, Warszawa, ul. Ksawerów 30/85 nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo QBS, Warszawa, ul. Ksawerów 30/85
PAFERE Polityka Praworządność
Kulisy Polskiej Demokracji. Obywatel wobec państwa
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
PAFERE Polityka Praworządność

Brak opinii do tej książki oraz liczba ocen może zaskakiwać, bo jest to ciekawa książka poruszająca demokracje bezpośrednią.
Być może książka nie była tak promowana i ze względu na to nie wybiła się wyżej. Merytorycznie bez zastrzeżeń.
O demokracji bezpośredniej postanowiły osoby, które są jej zwolennikami. Trzy osoby, które znane są z różnych dziedzin tj. politologia,...

• Demokracja
  • Myśl polityczna