Mopsiak tańczy na lodzie

Pamela Butchart Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Mopsiak (tom 2) literatura dziecięca
Pugly on Ice
Mopsiak (tom 2)
literatura dziecięca
Barbara Górecka
mopsiak zielona sowa pies kot bajka pamela butchart

Książka z humorem zarówno dla dziewczynki i dla chłopczyka. Czytałam książkę z synem i padaliśmy ze śmiechu. Przygody bohaterów są bardzo fajne. Mój synek poleca książę oraz pozostałe przygody psa Mopsiaka i kotki Meli (nasza kociczka też tak się nazywa ).

Mopsiak dostał od swojej przyjaciółki, kotki imieniem Mela łyżwy. Bohater bardzo ucieszył się z tego prezentu, ponieważ uwielbia lód i jazdę na łyżwach, choć tak naprawdę nie umie tego robić. Na dodatek postanowił wziąć udział w konkursie pod tytułem „Zwierzaki na lodzie”, w którym ktoś zdecydowanie stosuje sabotaż. Komu zależy na tym, by wyeliminować uczestników?

Z...

• Książki dla dzieci