Perfect World #06

komiksy
Anna Piechowiak
manga josei okruchy życia niepełnosprawność romans praca kotori dramat

Na półkach: , , , ,

W szóstym tomie Rie Aruga znacznie zwolniła. Widać, że ten tom różni się od pozostałych, bo przez większą jego część jest spokojniej, nie ma wielkich dramatów ani też zbytnich wywodów na temat niepełnosprawności. To jest jednocześnie wada, jak i zaleta, bowiem dostajemy mały przerywnik i możemy żyć codziennością, tak jak główni bohaterowie. Starają się oni iść do przodu, by...

Z każdym kolejnym tomem Perfect World jest coraz lepsze. Cudna kreska, świetni bohaterowie i głęboka historia. Czego chcieć więcej?

Czyżby coś ruszyło w relacji głównych bohaterów? Zakończenie sprawiło, że szybko muszę zabrać się za kolejny tom.

„PERFECT” WORLD

Mam wrażenie, że ledwie co zacząłem czytać „Perfect World” a tu już proszę, szósty tomik trafił w moje ręce. I chociaż seria ta wyglądała i nadal wygląda niepozornie, to kawał znakomitej, wzruszającej rozrywki. Przewidywalnej? Jak każde shoujo, ale nie o zaskoczenia przecież chodzi, a o jakość wykonania i pewną nutę świeżości (w tym wypadku jest nią...

• Manga
  • Mangi