City of Bones

Okładka książki City of Bones
Cassandra Clare Wydawnictwo: Walker Books Ltd Cykl: Dary Anioła (tom 1) Seria: Ze Swiata Nocnych Lowcow literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
2007-07-02
angielski

więcej Więcej

Nie jestem targetem w kategorii wiekowej, więc niektóre elementy literatury młodzieżowej do mnie nie trafiają, ale czasami lubię oderwać się od rzeczywistości przy niewymagającej lekturze. "Miasto kości" było dla mnie dobrą rozrywką, wystarczająco wciągającą, abym sięgnęła po następną część, ale też nie pozostającą w myśli na dłużej.
Polecam niezbyt wymagającym fanom...

Fajna młodzieżowa pozycja, która rzuca nowe spojrzenie na fantastyczne stwory i istoty. Ciekawa akcja, wciągające losy bohaterów i dobrze poprowadzona intryga, którą film totalnie zrujnował.

Przeczytane 2 razy, idzie się wkręcić :) Wrócę na pewno :)

Bardzo przeciętna pozycja dla nastolatków. Zabrałam się za nią, ponieważ bardzo zaciekawił mnie jej opis. I rzeczywiście, pomysł na świat jest naprawdę dobry. Niestety na pomyśle się kończy. Głowna bohaterka jest niezwykle irytująca i po prostu nudna. Pozostałych bohaterów też nie polubiłam. Jakakolwiek akcja zaczyna się dopiero w jakiś ¾ książki, a całość jest po prostu do...

Tak samo dobra jak za pierwszym razem. Klasyczna fantastyka z aniołami itp., dzięki której można zaczerpnąć magicznego świata.

Cóż... Przyznam szczerze, nie dotrwałam do końca tej książki. Zabrałam się za nią po obejrzeniu kilku odcinków serialu na jej motywach i bardzo się zawiodłam. Nie ma tu żadnego bohatera, którego dałoby się polubić, choć na serio się starałam. Główna bohaterka jest tak irytująca, że jedynie zniechęca do dalszego czytania. Fabuła zaczyna się robić ciekawa mniej więcej od...

Dosyć przeciętna powieść dla nastolatków. Czyta się szybko, ale nie pozostawia wiele w pamieci.

Na półkach: , , , , , ,

Może być to wciągające, ale jest w tym tak wiele głupot. Zdecydowanie raczej dla młodszych czytelników. Spróbuję z #2 tomem, bo nie chce całkiem skreślać i jestem ciekawa czy bohaterowie będą się rozwijali.

Seria raczej dla młodszych czytelników, ale mimo to bardzo mi się spodobała. Wróciłam do czasów swojej młodości, czasów nastolatki i znów utonęłam w świecie młodzieńczej miłości i przygód. Nie można się nudzić, wciąga i trzyma w napięciu.

34 817
    9 898