Fundusz Dróg Samorządowych. Komentarz

Okładka książki Fundusz Dróg Samorządowych. Komentarz
Ofiarska MałgorzataZbigniew Ofiarski Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Komentarze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Komentarze
Wolters Kluwer Polska
2019-01-01
2019-01-01
Prawo Prawo finansowe Prawo podatkowe Finanse Rachunkowość Prawo samorządu terytorialnego
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Związki komunalne i metropolitalne w Polsce Ofiarska Małgorzata, Zbigniew Ofiarski
Ocena 0,0
Związki komuna... Ofiarska Małgorzata...
Okładka książki Ustawa o finansach publicznych. Komentarz Andrzej Borodo, Wojciech Bożek, Małgorzata Cilak, Krzysztof Czarnecki, Katarzyna Kopyściańska, Ewa Kowalewska, Paweł Lenio, Paweł Majka, Ofiarska Małgorzata, Paweł Mańczyk, Wiesława Miemiec, Zbigniew Ofiarski, Pest Przemysław, Krystyna Sawicka, Michał Stawiński, Rafał Sura, Katarzyna Święch-Kujawska, Jacek Wantoch-Rekowski, Patrycja Zawadzka
Ocena 0,0
Ustawa o finan... Andrzej Borodo, Woj...