Tornado. Świat według Ciumka

Izabella Frączyk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
2019-11-12
2019-11-12

Krotkie, zabawne historyjki o domowych czworonogach autorki.

Krotkie, zabawne historyjki o domowych czworonogach autorki.

Książka to zbiór felietonów o zwierzakach widocznych na okładce. Oczywiście musiałam je sobie wydrukować, bo jak tu czytać inaczej? Poza tym musiałam je przekazać mamie, która nie ma i nie chce mieć nic wspólnego z komputerem. Obydwie uśmiałyśmy się do łez, może będą dalsze przygody?
Polecam serdecznie, na czytanie nie potrzeba rezerwować dużo czasu - w sam raz do autobusu czy w wolnej chwili. Na pewno poprawi humor.

Ni to felietony, ni to opowiastki najpierw o potrafiącym latać i lubiącym podrożę komunikacją miejska psie Tornadzie, potem kocie Ciumku w 1. os. lp. Parę razy głośno się zaśmiałam, bo te zwierzaki musiały mieć jakieś krewnych w piekle, ale krótkie to jakieś i człowiek wgryźć się w lekturę nie potrafi.

Fantastyczne zwierzaczki !
Zobaczyłam na okładce czarnego kota,niesamowicie podobnego do mojej byłej najstarszej kici i już byłam zainteresowana oraz zachęcona do czytania.
Książka pełna przygód piesko-kocio-ludzkich !
Wszystkich kochających naszych milusińskich na czterech łapach namawiam do przeczytania !

Fantastyczne zwierzaczki !
Książka pełna przygód piesko-kocio-ludzkich !
Uśmiech nie znika z twarzy. Autorkę opowiadającą o swoim psie Tornado i kotach nie opuszcza poczucie humoru...mimo,pomimo,wbrew i na przekór......

• Dysk
  • Przeczytane w PDF