Saga o Oderyku

Novae Res
merburgia armia wojna bitwa spisek tajemnica
fantastyka, fantasy, science fiction
merburgia armia wojna bitwa spisek tajemnica

"Saga o Oderyku" to kawał dobrej, polskiej, męskiej prozy. Zawsze prawię, że polską prozę wspierać trzeba i jak widać autorzy potrafią się za to odwdzięczyć dobrą opowieścią. Spodoba się wam szczególnie, jeśli lubicie walkę o władzę, walki terytorialne okraszone krwią i flakami. Serdecznie polecam.

Pełna recenzja książki na...

• Fantasy
  • Historyczna