Oni. Sekretne stowarzyszenia i tajemnicze organizacje.

Okładka książki Oni. Sekretne stowarzyszenia i tajemnicze organizacje. Błażej Grygiel
Okładka książki Oni. Sekretne stowarzyszenia i tajemnicze organizacje.
Błażej Grygiel Wydawnictwo: Black Monk Seria: Zew Cthulhu 7. Edycja pozostałe
2019-10-31
2019-10-31
7 min.
zew cthulhu 7. edycja poradnik cthulhu Lovecraft rpg gra fabularna zbiór

Okładka książki Powrót do Rlyeh Marek Golonka, Błażej Grygiel, Michał Sołtysiak, Adam Wieczorek
Powrót do Rlyeh Marek Golonka, Błaż...

Trudno powiedzieć coś na temat tego artykułu. Bez wątpienia autor zmarnował potencjał takiego poradnika przez zrobienie tego byle jak. Rzucone kilka faktów, połączone z kilkoma kiepskimi zabiegami fabularnymi. Jestem pewien, że każdy historyk potrafiłby z marszu lepiej przygotować tego typu materiał. Moje pytanie brzmi, jakim cudem ten "poradnik" przeszedł przez ręce ludzi z Blank Monk? Czy ktoś przejrzał to przed udostępnieniem?

Z drugiej strony autorowi udało się uzyskać coś, czego nie potrafił żaden inny autor wcześniej - uzyskał ode mnie ocenę 1 za swoje dzieło. Gratuluję

• Do kupienia
  • RPG

Dodaj cytat z książki Oni. Sekretne stowarzyszenia i tajemnicze organizacje.