Sztuka podróżowania

The Art of Travel
poradniki
Diana Wierzbicka
Stary Wspaniały Świat

Wiele zagadnień w tej książce jest nieśmiertelnych, wiele też jest już nie aktualnych, no chyba że ktoś zapragnie w podróży wymienić oponę w samochodzie i będzie miał pod ręką skórę nosorożca..., a nie czekaj..., już ich prawie nie ma, Książka na pewno warta przeczytania, chociażby ze względu na walor historyczny, daje obraz ówczesnego podróżowania, podejścia do świata i ludzi.

• Bushcraft, survival, prepping
  • 2020
  • Wspomnienia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sztuka podróżowania