Zagubieni w płatkach śniegu

Okładka książki Zagubieni w płatkach śniegu
Anna Crevan Sznajder Wydawnictwo: WydawnctwoReprint Cykl: Trylogia uczuć (tom 3) literatura obyczajowa, romans
52 str. 52 min.
2019-12-01
52 min.
#Romans #trylogiauczuć #miłość #opowiadnia #nowelka #erotyk

więcej Więcej

Ann, Kenji i Koichi, Mikołajki, Gwiazdka i Sylwester w Japonii. Kolejna, tym razem krótka część, a właściwie to nowelka składająca się z trzech opowiadań, mówiąca o kolejnych wydarzeniach dotyczących trójki bohaterów znanych z książek "Niczyja" i "Tylko Twoja". Niedługo również ukaże się trzecia część "Trylogii uczuć" pt. "Na zawsze jego".
Ann po raz kolejny waha się nad...

Zatapiając się w lekturze mam gdzieś z tyłu głowy zdanie, że „zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi” (Cassandra Clare „Mechaniczny anioł”). Tym razem emocje zapisane na kartach cienkiej, ale jakże treściwej książki, przepełnionej plastycznymi opisami i niewymuszonymi dialogami świetnie wykreowanych bohaterów,...

Miłość nie jedno ma imię, a święta to czas magiczny.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwo Reprint miałam okazję przeczytać cudowną zimową nowelkę Anna Crevan Sznajder. Uwaga będę spojlerować, chociaż zazwyczaj tego nie robię.
To niezbyt długie opowiadanie jest o zagubieniu w miłości. Piękna, młoda dziewczyna mieszka w Tokyo i wiedzie tam troszkę skomplikowane podwójne życie. Ona jedna a ich dwóch. Co dziwne oni wiedzą o sobie....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Anny i bardzo żałuję, że zaczęło się ono od środka cyklu. Niestety nie jestem w stanie opisać Wam, co się działo wcześniej z bohaterami, jakie podjęli oni decyzje, i jakie były ich konsekwencje, że znajdują się w takim dziwnym układzie, i w miejscu, w którym poznaję ich ja.

Skupiając się jednak nad częścią, którą...

“Zagubieni w płatkach śniegu,
nie mogliśmy odnaleźć siebie nawzajem.
Drżącymi, zmarzniętymi
palcami próbowaliśmy złapać odrobinę szczęścia,
by ogrzać przy nim
serca pełne chłodu i tęsknoty”

Dziękuję za zaufanie autorce Annie Crevan Sznajder i Wydawnictwu Reprint za możliwość zrecenzowania nowelki pt “ Zagubieni w płatkach śniegu”

Nie bez przyczyny zaczęłam od...

‘’Zagubieni w płatkach śniegu’’ Anny Crevan Sznajder to kolejne spotkanie z Ann, Kenji i Koichi – bohaterami ‘’Trylogii uczuć’’.
W trzech krótkich nowelkach „Mikołajki”, ’’Zagubieni w płatkach śniegu’’ i ’’Sylwestrowa noc’’ autorka ukazała swoich bohaterów w zimowej, tokijskiej scenerii. W śród płatków śniegu kolejny raz Ann staje na rozdrożach swojej namiętnej miłości...

Bardzo dobrze napisana nowelka.
Czuć klimat zimy, świąt.
Autorka w to krótkie opowiadanie tchnęła całą gamę emocji, które aż wylewają się z kartek.
Ciekawie ukazane rozterki bohaterów.
Tekst czyta się przyjemnie, lekko.
Czytałam bez znajomości poprzednich tomów.

• Seria - czekam
  • Samodzielne
  • E-book
  • Ebooki
  • MAC
  • Współpraca recenzencka

Dodaj cytat z książki Zagubieni w płatkach śniegu