Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.99 zł

Enola Holmes. Sprawa złowieszczych bukietów

Patronat LC
Nancy Springer Wydawnictwo: Poradnia K Cykl: Enola Holmes (tom 3) literatura młodzieżowa
The Case of the Bizarre Bouquets
Data 1. wydania:
2009-05-14
Elżbieta Gałązka-Salamon
Poradnia K
literatura amerykańska nastolatka niebezpieczeństwo poszukiwanie prawdy powieść detektywistyczna Sherlock Holmes wyścig z czasem zaginięcie detektyw dziewczyna
The Case of the Bizarre Bouquets
Enola Holmes (tom 3)
literatura młodzieżowa
Elżbieta Gałązka-Salamon

Oficjalne recenzje i

Enola Holmes dorasta

Link do recenzji

2064

Autorka się rozkręca i to mnie bardzo cieszy, bo zwykle trafiam na to, że pierwszy tom jest najlepszy. Na pewno sięgnę po kolejne części, mimo, że to literatura młodzieżowa.

Trzeci tom przygód inteligentnej i sprytnej Enoli.
Z każdym tomem seria podoba mi się coraz bardziej i uważam, że jest świetnym kryminałem dla młodszego odbiorcy wchodzącego w świat literatury.
Moja ocena 8/10

Trzeba być fanką Sherlocka aby się to komuś podobało jak mi, ale dla osób lubiących kryminały w stylu cobena, gerritsen czy spindler to odradzam. To nie kryminał tylko lekka książka detektywistyczna z małą dawka humoru.

Nie przypuszczałam, że aż tak wciągnął mnie przygody Enoli. 🤷‍♀️😂Polecam gorąco!!!😘😘😘

Enola to dobry przykład młodej damy, która walczy o swoją przyszłość. Odrzuca konwenanse narzucone przez społeczeństwo oraz braci i pragnie żyć po swojemu.
W trzeciej części znamy już trochę pannę Holmes, jednak miło patrzeć jak się rozwija. Sama historia "złowieszczych bukietów" jest interesująca, choć bez wielkiego "wow". Ciekawiła mnie część z symboliką kwiatów - dobrze...

Kolejny raz zagłębiamy się w perypetie Enoli Holmes, która wciąż ukrywa się przed swoimi starszymi braćmi i jednocześnie stara się odnaleźć matkę. Niestety tym razem główna bohaterka zostaje postawiona przed kolejną zagadką, która w pewien sposób dotyka jej własnej osoby. Zaginął doktor Watson i to TEN doktor Watson, który jest pomocnikiem samego Sherlocka, a którego to...

Super. Moja ulubiona książka z seri Enola Holmes

Książka jest bardzo interesująca, ale zabrakło mi przypadkowych spotkań rodzeństwa. Zdziwiło mnie to, że Mycroft lepiej rozgryzł komunikacje Enoli z mamą niż słynny detektyw Sherlock Holmes. Książkę przeczytałam w jeden dzień. Mogę ją polecić każdemu.

Bardzo ciekawa, wciągająca książka. Lekka i szybko się czyta oraz nie da się oderwać. Jedyna wada? Za szybko się kończy❤️

Mam wrażenie, że ta książka jest za krótka.Jest wspaniała, Ale brakuje mi tam jeszcze większej rozwinięcia sprawy, A nie tylko treści o tym, co robi Enola.
Ta część bardziej podobały mi się niż druga, ale da się odczuć, że oczekiwałam czegoś więcej.
Co mnie ucieszyło? Sherlock wreszcie mnie nie irytuje! (A wręcz bardziej go polubiłam).
Teraz zabieram się za czwarty tom i...

• 2020
  • 2020