Coś więcej

Okładka książki Coś więcej
Andrzej Sapkowski Wydawnictwo: Audioteka Seria: Wiedźmin [SuperNOWA] fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wiedźmin [SuperNOWA]
Coś więcej
Audioteka
2018-01-30
2018-01-30

Czytałem to opowiadanie dawno temu, ale wersja Audiobook , jak dla mnie jedno z najlepszych opowiadań.

Świetnie przedstawione hmm epizody i ta końcówka od razu odpaliłem Krew Elfów i słuchałem dalej...

Myślałem, że czytania nic nie przebije... ale muszę to napisać... wersja Audio jak dla mnie trafia w moje wyobrażenie świata jaki Pan Sapkowski stworzył!

Wędrówka przez czas i przestrzeń, wypełnienie prawa niespodzianki, i przeznaczenia. Spotkanie Geralta z matką i ostatnie z babką Ciri. Doskonałe wprowadzenie do Krwi Elfów oraz historii podopiecznej Wiedźmina czy raczej Wiedzminów.

Sentymentalne to opowiadanie, chociaż końcówka piękna i urzekająca, Ciri w końcu znajduje Geralta. Całość trochę przegadana, ale mimo wszystko Geralt z tym swoim ponownym szukaniem dziecka-niespodzianki po tym, jak zwierzył się Calanthe, że nie wierzy w przeznaczenie, trochę mniej mi pasuje. Spotkanie z Visenną zbyt krótkie, szkoda. Podobnie jak z Yennefer, trochę za wiele...

Co to jest?

• Audiobook
  • Fantasy
  • 2020
  • 2020
  • Audiobooki
  • 2021
  • Wiedźmin

Dodaj cytat z książki Coś więcej