Ace of Hearts

Okładka książki Ace of Hearts Chantal Fernando
Okładka książki Ace of Hearts
Chantal Fernando Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Cursed Ravens MC (tom 1) Seria: The Cursed Ravens MC literatura obyczajowa, romans
The Cursed Ravens MC (tom 1)
The Cursed Ravens MC
Ace of Hearts
Kindle Edition
2018-06-11
2018-06-11
Klub MC romans

Książka naprawdę ciekawa, zwłaszcza jeśli chodzi o główną bohaterkę. Chociaż pochodziła z jakiegoś małego miasteczka, to miała nieźle wyparzone usta i potrafiła o swoje zawalczyć. Ten upór na pewno się przydał w kontakcie ze wszystkimi bikerami (z ojcem włącznie :P). Erin była ciekawska, ale również nie wtrącała się za bardzo w interesy klubu. Interesowało ją raczej chęć poznania ojca oraz Ace. Jeśli chodzi o ojca to podobało mi się jak obwoje niepewni byli siebie, no ale spotkać córkę/ojca po latach nie widzenia nic o sobie musi być trudne. Z Acem miałam pewien problem bo był nie był w ogóle ciekawy…był taki typowy, że aż wylewało się to z książki…o wiele ciekawszymi bohaterami byli Knuckle czy Rougue 😊 no ale skoro zauroczył Erin Ace to musiał mieć coś w sobie. 😊 podziwiam Erin za jej hart ducha, zwłaszcza po próbie jej otrucia (2 razy!!!!),układziku ojca z Acem, niechęci matki do jej ojca i całego klubu, oraz dosyć niechętnej kobiety jej ojca…i chociaż wróciła na swoje śmieci, poszła na studia, to jednak dała rozwinąć się uczuciu jej i Ace’a. Mam nadzieję, że je dokończy przed ślubem :P Fajna historia, ale jestem ciekawa co Knucke dostanie w swojej części!!!!

Strasznie przesłodzona druga połowa książki, a raczej przewidywalna, ale pierwsza połowa była dość ciekawa. Szału nie było, ale z nudów można przeczytać. Plusem jest silny charakter głównej bohaterki. Dziewczyna wie czego chce, a w tego typu literaturze zdarza się to nie często.

2053

Erin jest szaloną młoda kobietą, jest jedną z tych osób, które mówią dokładnie, co ma na myśli. Teraz dowiedziała się, że jej ojciec jest tak naprawdę ojczymem, a jej biologiczny ojciec jest członkiem MC. Więc co ona robi, jedzie go znaleźć. Bez stresu wchodząc do Klubu MC prosi o jej ojca. Więc może powinna się nad tym trochę zastanowić. Gdy tylko jej wzrok zwrócił się na Ace'a, wiedziała, że ​​ma kłopoty.
Uwielbiam jej charakter. Była bezczelna i zdecydowanie umiała się o siebie zatroszczyć. A w tym klubie będzie tego potrzebować. Ponieważ niektórzy członkowie tego MC mogą nie być tak szczęśliwi jak inni, że ona jest teraz księżniczką .
Brakowało mi historii z perspektywy Ace'a, ponieważ chciałam wiedzieć co on myśli i jakie sa jego motywy.

Bohaterka chciała być badass ale jej nie wyszło

Bohaterka chciała być badass ale jej nie wyszło