Ace of Hearts

Okładka książki Ace of Hearts
Chantal Fernando Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Cursed Ravens MC (tom 1) Seria: The Cursed Ravens MC literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Cursed Ravens MC (tom 1)
The Cursed Ravens MC
2018-06-11
angielski
Klub MC romans

więcej Więcej

Książka naprawdę ciekawa, zwłaszcza jeśli chodzi o główną bohaterkę. Chociaż pochodziła z jakiegoś małego miasteczka, to miała nieźle wyparzone usta i potrafiła o swoje zawalczyć. Ten upór na pewno się przydał w kontakcie ze wszystkimi bikerami (z ojcem włącznie :P). Erin była ciekawska, ale również nie wtrącała się za bardzo w interesy klubu. Interesowało ją raczej chęć...

Strasznie przesłodzona druga połowa książki, a raczej przewidywalna, ale pierwsza połowa była dość ciekawa. Szału nie było, ale z nudów można przeczytać. Plusem jest silny charakter głównej bohaterki. Dziewczyna wie czego chce, a w tego typu literaturze zdarza się to nie często.

Erin jest szaloną młoda kobietą, jest jedną z tych osób, które mówią dokładnie, co ma na myśli. Teraz dowiedziała się, że jej ojciec jest tak naprawdę ojczymem, a jej biologiczny ojciec jest członkiem MC. Więc co ona robi, jedzie go znaleźć. Bez stresu wchodząc do Klubu MC prosi o jej ojca. Więc może powinna się nad tym trochę zastanowić. Gdy tylko jej wzrok zwrócił się na...

• Rozczarowanie
  • Rezygnacja