John Grisham Wydawnictwo: Penguin Random House kryminał, sensacja, thriller
angielski
Penguin Random House
kryminał, sensacja, thriller
angielski

nuda, nic się nie dzieje

Tysiące niewinnych ludzi odsiaduje w amerykańskich więzieniach wyroki za najcięższe zbrodnie, wielu z nich w celach śmierci.

Jako młody prawnik Cullen Post przeżył przed laty na sali sądowej załamanie nerwowe. Długo trwało, zanim doszedł do siebie. Pomogła religia. Już jako protestancki kaznodzieja powraca do prawa, ale tym razem w roli spolegliwego opiekuna, obrońcy...

• Ulubione/Polecane
  • W języku angielskim