His Hostage

Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition literatura obyczajowa, romans
Kindle Edition
2019-05-02
2019-05-02

Najlepsze niespodzianki to takie których się nie spodziewamy.
Taką niespodzianką są dla siebie Cooper i Jules.
Dziewczyna ucieka od jednego zbira by wpaść w łapy kolejnego a na koniec zostaje porwana. Czy mogła podejrzewać że jej porywacz tak wywróci jej świat? A może właśnie go poukładał?

Historia typowa dla Alexy, czyli cudowna na odprężenie i rozluźnienie.

Najlepsze niespodzianki to takie których się nie spodziewamy.
Taką niespodzianką są dla siebie Cooper i Jules.

Historia typowa dla Alexy, czyli cudowna na odprężenie i rozluźnienie.

Całkiem fajna opowieść na zabicie nudy.
Jules ma pecha trafiać na nieodpowiednich facetów. Gdy już ma nadzieję, że udało jej się uciec przed groźnym mężczyzna Warenem i znajduje pracę u przemiłego staruszka Monte okazuje się, że wpadła z deszczu pod rynnę.
Gdy staruszek zmusza ją, by była kurierem dla brudnych pieniędzy, Jules nie marzy o niczym innym jak dostarczenie kasy do banku i ucieczka. Jej plany krzyżuje jednak spotkanie kolejnego niebezpiecznego mężczyzny, który bierze ją na zakładnika i porywa pieniądze Monte...
Czy to możliwe, że po raz kolejny wpadła w kłopoty? Czy może zaufać obietnicy porywacza, że On jest tym dobrym i nie pozwoli jej skrzywdzić?
Copper to nowoczesny Robin Hoode - zabiera pieniądze bogatym, którzy nielegalnie się dorobili i dzieli między biednych. Czy aby na pewno? To mężczyzna, którego nie da się nie lubić!
Między naszymi bohaterami oczywiście pojawia się uczucie.

Wszystkie książki Alexy Riley są do siebie podobne, przewidywalne i... przesiąknięte namiętnością.
Jednak sięgając po jej twórczość wiem co biorę i nie jest zawiedziona! Co więcej - to jedna z lepszych jej historii!

Całkiem fajna opowieść na zabicie nudy.

2039

Podobnie jak w przypadku wszystkich książek Alexa Riley była to szybka, seksowna i krótka lektura.
Cooper jest rodzajem nowoczesnego Robin Hooda. Cooper i jego grupa braci zabierają złym ludziom pieniądze i dają tym, którzy stracili pracę i musieli zamknąć swoje drukarnie przez Monte'go. Cooper był wspaniałym samcem alfa, a Jules dziewczyna , którą ratuje z rąk potwora, więc jeśli lubisz przesadzone, ekscytujące historie, to na pewno to
tu dostaniesz,kończy się dwoma szczęśliwymi epilogami.

• Romans
  • Dysk