Kup teraz - 14 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.61 zł

Kocham cię mimo wszystko

Małgorzata Lis Wydawnictwo: eSPe Cykl: Kocham Cię mimo wszystko (tom 1) Seria: Opowieści z wiary literatura obyczajowa, romans
eSPe
miłość przyjaźń wiara rodzina cierpienie
Kocham cię mimo wszystko
Kocham Cię mimo wszystko (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Opowieści z wiary
miłość przyjaźń wiara rodzina cierpienie

Książka warta przeczytania i polecenia innym.

Ciepła i wciągająca opowieść, która niesie nadzieję. Polecam!

Czy osobę wierzącą i osobę nie wierzącą może połączyć uczucie? O tym przekonają się bohaterowie tej książki. Jest to na pewno opowieść pełna wzruszeń

Piękna, wzruszająca powieść z przesłaniem.

Dwoje ludzi, dwa przeciwstawne poglądy a w tym wszystkim miłość. Anna i jej życie według Boskich przykazań i Marcin, który w Boga nie wierzy. Przyznam, że początkowo historia tych dwojga mocno mnie irytowała, były momenty kiedy chciałam zamknąć książkę i o niej zapomnieć a to dlatego, że jeśli chodzi o poglądy to bliżej mi do Marcina. Jednak z każdą kolejną kartką historia...

ardzo chciałam przeczytać tę powieść odkąd tylko przewinęła mi się na stronie internetowej księgarni. Zainteresowała mnie przez zupełnie niebanalną fabułę. Była to pierwsza obyczajowa historia, w której odnalazłam tak wiele Pana Boga. Myślę, że ma szansę spodobać się każdej kobiecie otwartej na nowe doświadczenia czytelnicze.

Ania to poukładana dziewczyna z dobrego domu....

Tak jak mąż autorki/wspomniała o tym w podziękowaniach/na co dzień nie sięgam po literaturę tego rodzaju. Znając z recenzji treść książki postanowiłam ją przeczytać. Jest to opowieść o miłości i Bogu ale nie tylko. Zachęcam do lektury ,książka jest dobrze napisana. Polecam wierzącym i wątpiącym

Jako nastolatka, która jest na bakier z religijnością podeszłam z dystansem do książki pani Lis od wydawnictwa eSPe, ale książka tak mnie zainteresowała i poruszyła, że w pewnych momentach miałam łzy w oczach.

Na wstępie chcę przedstawić moje pierwsze wrażenie: główna bohaterka tak mnie irytowała, że w pewnym momencie chciałam wyrzucić książkę przez okno!

Drugie wrażenie...

Książka z przesłaniem - pouczająca, poruszająca, skłaniająca do rozmyślań. Ciepła, subtelna, jednak nie brakuje w niej też dramatów.
Ania - wychowana w bardzo religijnej rodzinie, nieśmiała dziewczyna spotyka na swej życiowej drodze Marcina, który już dawno porzucił wiarę w Boga. Pokrzywdzony przez los, sam walczy o swoje "ja", a ta walka obiera różne formy - alkohol,...

"Kocham Cię mimo wszystko" to debiut autorki. Książka opowiada historię Ani, która marzy o miłości. Pewnego dnia spotyka w windzie nieznajomego chłopaka, który „wpada jej w oko”. Dziewczyna zaczyna o nim coraz częściej myśleć. Okazuje się, że chłopak przyjaciółki Ani jest kolegą tajemniczego chłopaka z windy. Zaczynają się spotykać. Pochodzą z różnych światów. Ona porządna...

• 2020
  • 2021
  • Literatura polska
  • Biblioteka
  • WYZWANIE LC 2020

Dodaj cytat z książki Kocham cię mimo wszystko