Raphaël Lemkin and the Concept of Genocide

Okładka książki Raphaël Lemkin and the Concept of Genocide
Douglas Irvin-Erickson Wydawnictwo: University of Pennsylvania Press Seria: Pennsylvania Studies in Human Rights nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Pennsylvania Studies in Human Rights
University of Pennsylvania Press
2016-12-02
Data 1. wydania:
2016-12-02
angielski
Prawo Prawo międzynarodowe publiczne Prawo karne międzynarodowe Prawa człowieka Ludobójstwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę