Wszystko się może zdarzyć

Białe Pióro
magia przyjaźń dzieci smoki refleksje
literatura dziecięca
magia przyjaźń dzieci smoki refleksje

„Wszystko się może zdarzyć” autorstwa Elżbiety Stępień to opowieść o mieszkającej na wsi dziewczynce. Wraz z Małgosią czytelnik przeżywa mnóstwo przygód. Wiele z nich wzbudza ogromne niedowierzanie. W tej książce drzewa mówią, koniczyna dzieli się swoimi przemyśleniami, a za sprawą magicznego pyłu bohaterowie przenoszą się do innego wymiaru, w którym można spotkać nawet...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wszystko się może zdarzyć