10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu

Okładka książki 10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu Agnieszka Passendorfer
Okładka książki 10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu
Agnieszka Passendorfer Wydawnictwo: Sensus poradniki
poradniki
Sensus
2019-10-04
2019-10-04
joga jamy nijamy

Jest krótka, ale konkretna, szczera, absolutnie NIEprzesłodzona, tak jak teraz jest to powszechne w świecie social mediów - i może to mnie najbardziej ujęło, jest prawdziwa. Trochę głaszcze po głowie, a trochę mówi jak jest, no bo tak jest, takie jest życie. Świetnie do mnie trafiła, na pewno będę do niej jeszcze wracać, bo myślę, że za każdym razem można wziąć dla siebie coś nowego.
Bardzo spodobał mi się również sposób pisania przez autorkę, naprawdę idealnie do mnie przemawia. Jest niezwykle inspirująca, zachęciła mnie do zakupu pozostałych pozycji autorki. Bardzo polecam, jeśli ktoś ma ochotę na coś, co popchnie do przemyśleń.

Zadziwiająco dobra. Dajcie jej szansę. :)

Książka podsuwa wiele pytań, nad którymi warto się samemu zastanowić po jej lekturze.

Zadziwiająco dobra. Dajcie jej szansę. :)

W sumie fajne. Pierwsza moja książka o jodze. Momentami bardzo zabawna :)
Ludzka. Nie jest to typowy poradnik. Uśmiechałam się :)
Nie wiedziałam też, że joga ma lekcje. Chyba zacznę praktykę :)

W sumie fajne. Pierwsza moja książka o jodze. Momentami bardzo zabawna :)
Ludzka. Nie jest to typowy poradnik. Uśmiechałam się :)
Nie wiedziałam też, że joga ma lekcje. Chyba zacznę praktykę :)

Bardzo inspirujaca i ciekawa pozycja. Zachęciła mnie by zgłębić wiedzę dotyczącą jogi i zastosować ją nie tylko podczas praktyki ale i życia codziennego. Myślę, ze jeszcze nie raz wrócę do tej ksiazki.

Jestem bardzo zadowolona z lektury. Książka pomogła mi przyjrzeć się moim własnym zachowaniom. Może ona pomóc pogłębić praktykę jogi czy po prostu być lepszym człowiekiem. Pozycja może także być jednym z czynników pomagającym by przejść od ‘robienia jogi’ do jej praktykowania.
swiatairi.blogspot

swiatairi.blogspot

Jedno jest pewne- to publikacja do której się wraca. Mimo, że niewielka, to jednak przesłania płynące z poszczególnych części tej książki są bardzo absorbujące. W czasach, gdy wszędzie się spieszymy, gdy nie mamy czasu na nic, taka książka jest jak wielki znak „STOP” - weź oddech i pomyśl o tym, co tu i teraz. To było moje pierwsze literackie spotkanie z tą autorką, ale z pewnością nie ostatnie. Joga w jej wydaniu nabiera nowego, mniej popularnego, lecz bardziej do mnie przemawiającego znaczenia

Książka bardzo subiektywna, skłaniająca do refleksji o różnych aspektach życia.

Książka bardzo subiektywna, skłaniająca do refleksji o różnych aspektach życia.

Bardzo dobrze mi zrobiła tą książką. Może dlatego, że czytałam ją na wyjeździe z jogą, może dlatego, że o ważnych i wartościowych sprawach Agnieszka pisze prostym i zrozumiałym językiem, a może dlatego, że oprócz wskazówek, interpretacji i przekazów guru opowiada też o swoich doświadczeniach, swoich sukcesach i porażkach, co dla mnie miało skutek terapeutyczny. Pomogło zdjąć napięcie, a tym samym przyblizylo do tych wartości. Pomogło spojrzeć na moje nieidealne życie i nieidealną praktykę bez ciśnienia, a z większą łagodnością dla siebie.
Dziękuję.
Wiem, że przeczytam tą książkę jeszcze raz.

Ciekawa książka, która skłania do refleksji nad wieloma aspektami życia. Denerwowała mnie tylko wielkomiejska otoczka.

• Varia
  • Audiobooki