Koty z Grochowa, czyli o mruczeniu wewnątrz

Paulina Organiściak-KwiatkowskaNina Sieniarska Wydawnictwo: Wydawnictwo RM flora i fauna
Wydawnictwo RM
flora i fauna
2019-10-01

Dla wszystkich miłośników kotów to pozycja obowiązkowa! Próbkę twórczości można znaleźć na fanpejdżu fundacji "Koty z Grochowa". Ciepła książka dla osoby w każdym wieku o problemach małych i dużych naszych puszystych przyjaciół.

Najlepsze koty z najlepszej dzielnicy, do tego sympatyczne i zabawne historie, a część dochodu ze sprzedaży przeznaczona na działalność Fundacji Koty z Grochowa. Czego chcieć więcej?

Przeurocza, niezwykle sympatyczna książka, która spodoba się wszystkim miłośnikom kotów, bez względu na wiek. Zabawny, charakterystyczny styl oraz ładna grafika. No i inicjatywa piękna - 10% zysku jest przekazywane fundacji pomagającej bezdomnym kotom.

Można czytać i pomagać, czyli o mruczeniu do wewnątrz

Nie mam wątpliwości, że znajdzie się tutaj sporo osób, którym nie jest obojętny los bezdomnych i chorych zwierząt. Chciałabym więc zwrócić waszą uwagę na pewną niedużą książeczkę pt. „Koty z Grochowa, czyli o mruczeniu wewnątrz”. Dlaczego? A dlatego, że Wydawnictwo RM postanowiło...

• 2019
  • Kupione-2019
  • ☘️ Legimi
  • 2020
  • ✅ 2020

Dodaj cytat z książki Koty z Grochowa, czyli o mruczeniu wewnątrz