Relikwiarz

Elżbieta Bielawska Wydawnictwo: Lira kryminał, sensacja, thriller
Lira
kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13

Na dworcu głównym w Krakowie policja znajduje martewgo starszego mężczyznę, a przy nim dwie walizki. W jednej z nich Zofia odnajduje kartkę z recenzją wiersza, ale także opisem sakralnego przedmiotu, miejsca z datą i godziną oraz imieniem Apoloniusz. Zosia jest bardzo ambitną i skrupulatną młodą policjantką. Kartka znaleziona przy denacie nie pozwala jej zostawić tej sprawy...

Powieść "Relikwiarz" nie zachwyciła mnie i nie wpisała się w moją estetykę. O ile uwielbiam kryminały i humor Joanny Chmielewskiej, o tyle humor w "Relikwiarzu" w mojej ocenie był "obok" fabuły i raczej przeszkadzał mi w odbiorze treści. Tematyka jak najbardziej na plus, trochę gorzej z jej realizacją

Jak ja nie lubię dawać przeczytanym książkom słabych ocen,zawsze chciałabym dać siedem,albo osiem gwiazdek,ale czasem się nie da,choćby nie wiadomo jak si.ę chciało.
Pożyczając z biblioteki "Relikwiarz" byłam święcie przekonana że biorę do ręki świetny kryminał z pełnokrwistą bohaterką oraz akcją i napięciem co będzie dalej.Co dostałam??
Powieść obyczajową z elementami...

Jestem zakochana w Książce "Relikwiarz". Tak ciężko znaleźć teraz powieść, która ma przesłanie, nie jest o niczym. Czytam wiele, natomiast ten utwór szczególnie zapadł mi w pamięć. Niesamowicie przedstawia co powinno być dla człowieka najważniejsze i motywuje do działania. Czekam na kolejne utwory autorki! ❤️

rzadko mi się zdarza, aby przerwać lekturę po kilkudziesięciu stronach, ale w tym przypadku byłem bezsilny;
tego się nie da po prostu czytać...

Masakra, grafomania do potęgi. Pierwszy raz w tym roku nie byłem w stanie doczytać książki do końca.

"RELIKWIARZ" Elżbieta Bielawska

Polska powieść z gatunku  sensacja, kryminał.
Jest to debiut literacki trzydziestoletniej Elżbiety, która jak sama o sobie pisze "jest uzależniona od aktywności i wybryków niesfornej wyobraźni".
Świetny pomysł, fabuła, konstrukcja. Prosty i czytelny język oraz ciekawy styl, do tego niesamowity klimat - to wszystko powoduje, że powieść czyta...

Książka zabiera nas w podróż pełną wrażeń ,pięknych miejsc
i romansu. Główna bohaterka Zośka zmaga się z różnymi przeciwnościami losu . Jak z tego wybrnie ........a to już należy przeczytać jej historię. Ja już wiem i nie ukrywam czekam na dalsze ciekawe spotkanie . Jestem pod wrażeniem tego debiutu. Składam gratuluje autorce i zachęcam do pracy nad kolejną książką. Ja ...

Tajemnicze kradzieże z kościołów, zaginięcie profesora, wielka zagadka bractwa i nietypowy pościg? Jeśli ten opis jest dla was to napewno do gustu przypadnie wam książka "Relikwiarz".

W książce tej poznajemy 30-letnia Zofie Sokolnicką, ambitną, pracoholiczkę, kierującą się w życiu własnymi ideologiami i nie lubiącą szowinistycznego podejścia mężczyzn do kobiet. Pracuję w...

Dyskusje

• 2020