Vege słodkie na co dzień i na święta

Natalia Krupska Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
kulinaria, przepisy kulinarne
2019-10-16

Dziękuję @wydawnictwo_pascal_books za tak pięknie wydaną książkę z samymi słodkościami (oczywiście najzdrowszymi) 😍.
Dlaczego warto kupić "Vege słodkie na codzien i na święta"? 🤔
Na pewno dlatego, że w środku znajduje się multum przepisów, które bogate są w składniki typowe dla dań/ciast i innych smakołyków wegetariańskich. Wszystkie są mega proste w przygotowaniu pod...

• Chcę w prezencie
  • Kucharskie ciekawe
  • Dieta
  • 2019
  • Weganizm/wegetarianizm
  • Kulinarne

Dodaj cytat z książki Vege słodkie na co dzień i na święta