Vege słodkie na co dzień i na święta

Okładka książki Vege słodkie na co dzień i na święta
Natalia Krupska Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
2019-10-16
2019-10-16

więcej Więcej

Ta książka jest super! Przerobiłam już całkiem sporo przepisów i naprawdę wszystkie mi smakowały, jak do tej pory, a raczej jestem wymagająca co do słodkości. Myślę, że książka spodobałaby się nie tylko weganom. Przepisy są proste, ale ciekawe, mam też pewność, że zawsze wyjdą. Polecam :)

Nie jestem weganką, nawet do wegetarianki mi daleko, ale gdy tylko zobaczyłam Vege słodkie na co dzień i od święta, wiedziałam, że ta książka z przepisami na różnej maści słodkości musi do mnie trafić.

Jestem wielką fanką krzątania się po kuchni, ponoć całkiem przyzwoicie gotuję, a i ostatnio pieczenia się nie boję, wskakując na kolejne poziomy kulinarnych umiejętności....

Dziękuję @wydawnictwo_pascal_books za tak pięknie wydaną książkę z samymi słodkościami (oczywiście najzdrowszymi) 😍.
Dlaczego warto kupić "Vege słodkie na codzien i na święta"? 🤔
Na pewno dlatego, że w środku znajduje się multum przepisów, które bogate są w składniki typowe dla dań/ciast i innych smakołyków wegetariańskich. Wszystkie są mega proste w przygotowaniu pod...

• Chcę w prezencie
  • Weganizm/wegetarianizm
  • 2019
  • Kulinarne
  • Dieta
  • Przeczytane w 2020

Dodaj cytat z książki Vege słodkie na co dzień i na święta