Łaskun cz. 2

więcej Więcej

Fajnie było wrócić do Lipowa. Nie mogę się doczekać kolejnych tomów.

Książka bardzo ciekawa, główny motyw i zagadka kryminalna - bomba, dla mnie nieprzewidywalna. Natomiast momentami miałam wrażenie, że jest lekko przydługa i przeciągnięta.
Co do części obyczajowej - melodramat godny "Trudnych spraw". Nawet trochę czułam się, jakbym oglądała połączenie ww. z "Gliniarzami" (teraz wiem, dlaczego te ksiązki mi się podobają :P ). W przemianę...

Fabuła posiatkowana składa się w całość
Spore emocje
Nie dla każdego
Sama sprawa nie jest do końca wyjaśniona
Łaskun
Tak jak w Utopcach obyczajówka powoli spycha kryminał
Team z Lipowa powoli zaczyna robić się z niego Moda na Sukces
Kilka intryg, kilka wątków
Trochę zbyt długawa
Koniec książki "zaprasza" czytelnika do kolejnego tomu
W porównaniu do poprzedniej części jest...

To jest poziom „Motylka”, zdecydowanie.
Z lekka psychodelicznie, jest klimat stereotypowych lat dwudziestych i zaułków. Brutalne morderstwa i okrutny zabójca, którego nie da się zidentyfikować, ale jego odkrycie jest satysfakcjonujące i niepozbawione sensu.
Finał związany z pobocznymi bohaterami dodaje pełni, a dodatkowe śmierci bardzo pasują.
Tragiczne backstory i...

ŁASKUN
to 6️⃣ tom przygód Klementyny Kopp i Daniela Podgórskiego z pięknego chociaż niebezpiecznego Lipowa.
Jesteście ciekawi co tym razem czeka 👮‍♂️👮‍♀️❓
Tym którzy jeszcze nieczytali tej książki zdradzę tylko, że będzie to niecodzienna, brutalna sprawa.
Kim jest morderca który z 🤵👱‍♀️ zamordowanych osób niczym zawodowy krawiec "stworzył" 🧟‍♂️ ciało ⁉️
ALE, ALE to nie...

Ksiązka jest świetna jak pozostałę z serii Lipowo. Polecam

Jest i on, tom raptem 830 stron. Czy było warto? Tak. Czy było łatwo? Nie. Kolejny odcinek z życia mieszkańców Lipowa. Tym razem dużo psychologii, chorób umysłu. Nie zawsze mamy świadomość, że ktoś gdzieś męczy się sam ze swoją głową. Tak łatwo nam oceniać czyjeś zachowania, słowa... @puzynska mistrzowsko pokiwała palcem do czytelników. Słuchać trzeba się nauczyć, nie...

Bardzo ciekawa historia.
Końcówka może trochę za bardzo rozwleczona ale dała mi.pewna satysfakcję że wszystko skończyło się tak a nie inaczej.
Nie.myslalam że kiedyś to.powiem ale tęskniłam za komisarz Kopp i dobrze że się.znowu pojawila choć na chwilę.

Mocno pogmatwana fabuła, dużo bohaterów. Nie jest to najlepsza książka tej autorki, ale nadal trzyma poziom.

Świętna książka. Jest to kolejna część o Lipowie. Na ten moment najlepsza. Nie mogę doczekac się aż zaczne słuchać kolejnych tomów.

4 552
    1 579